a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościKIEROWNIK GOPS Z WYRÓŻNIENIEM OD MARSZAŁKA

KIEROWNIK GOPS Z WYRÓŻNIENIEM OD MARSZAŁKA

KIEROWNIK GOPS Z WYRÓŻNIENIEM OD MARSZAŁKA

Nagrody i wyróżnienia Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego przyznawane są pracownikom pomocy i integracji społecznej, a także aktywnym liderom organizacji pozarządowych za wybitne osiągnięcia w tej dziedzinie.

W tegorocznej edycji, indywidualne wyróżnieni otrzymała Ewelina Tuchalska – kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Iławie.

Ideą przedsięwzięcia jest promocja innowacyjnych i twórczych rozwiązań w dziedzinie pomocy i integracji społecznej. Z powodu wprowadzonych zasad bezpieczeństwa związanych ze zwalczaniem epidemii koronawirusa nie odbyła się tegoroczna uroczysta gala. Wręczenie wyróżnień zaplanowano na przyszły rok.

Serdecznie gratulujemy!

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.