a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościKolejne „Wyprawki dla Malucha” już wręczone

Kolejne „Wyprawki dla Malucha” już wręczone

Kolejne „Wyprawki dla Malucha” już wręczone

29 października 2018 roku  wręczone zostały „Wyprawki dla malucha”. Wyprawka jest pomocą rzeczową z tytułu urodzenia dziecka. W jej skład wchodzą m.in. pampersy, pieluszki, kocyk, ręcznik oraz zabawka edukacyjna.

Pomysłodawcą „Wyprawki dla Malucha” był Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński. Aby uzyskać świadczenie należy być mieszkańcem Gminy Iława oraz złożyć stosowny wniosek w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej.

W dniu dzisiejszym wyprawkę otrzymało aż 14 rodzin: Mileny Przewoźnej i Patryka Białkowskiego, Magdaleny i Rafała Brzózka, Marty i Kamila Bytner, Estery Kowalskiej i Wojciecha Marciniaka, Wioletty Kowalskiej, Eweliny i Marka Łapacz, Klaudii Marciniak i Arkadiusza Lotarskiego, Patrycji i Sławomira Pruchniewskich, Anety i Sławomira Ruczyńskich, Anety Sowińskiej i Piotra Żokowskiego, Sylwii Siemiontkowskiej i Adriana Żołnowskiego, Moniki i Przemysława Śmigielskich, Patrycji i Patryka Wodzickich oraz Joanny Klemarczyk i Michała Wysockiego. Atrakcyjnie zapakowane paczki  wręczył Wójt Gminy Iława.

Serdecznie gratulujemy!

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.