HomeDla mieszkańcaAktualnościPo raz kolejny wręczono „Wyprawki dla Malucha”

Po raz kolejny wręczono „Wyprawki dla Malucha”

19 grudnia 2018 roku  wręczone zostały kolejne „Wyprawki dla malucha”, która  jest pomocą rzeczową z tytułu urodzenia dziecka. W jej skład wchodzą m.in. pampersy, pieluszki, kocyk, ręcznik oraz zabawka edukacyjna.

Pomysłodawcą „Wyprawki dla Malucha” był Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński. Aby uzyskać świadczenie trzeba  być mieszkańcem Gminy Iława oraz złożyć  wniosek w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej.

W tym miesiącu wyprawki powędrowały do 10 rodzin: Malwiny Hoffmann i Damiana Skuzjusa, Marleny i Marcina Karasz, Mileny i Bartosza Korpalskich, Malwiny i Roberta Kosińskich, Jolanty Kozakiewicz-Snowackiej i Krzysztofa Snowackiego, Klaudii i Adama Liedtke, Pauliny i Dariusza Smułkowskich, Justyny Wiśniewskiej i Arkadiusza Graczyka, Malwiny i Damiana Włodarczyków oraz Agnieszki i Sylwestra Wojenkowskich.

Serdecznie gratulujemy!