a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościPo raz kolejny wręczono „Wyprawki dla Malucha”

Po raz kolejny wręczono „Wyprawki dla Malucha”

Po raz kolejny wręczono „Wyprawki dla Malucha”

19 grudnia 2018 roku  wręczone zostały kolejne „Wyprawki dla malucha”, która  jest pomocą rzeczową z tytułu urodzenia dziecka. W jej skład wchodzą m.in. pampersy, pieluszki, kocyk, ręcznik oraz zabawka edukacyjna.

Pomysłodawcą „Wyprawki dla Malucha” był Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński. Aby uzyskać świadczenie trzeba  być mieszkańcem Gminy Iława oraz złożyć  wniosek w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej.

W tym miesiącu wyprawki powędrowały do 10 rodzin: Malwiny Hoffmann i Damiana Skuzjusa, Marleny i Marcina Karasz, Mileny i Bartosza Korpalskich, Malwiny i Roberta Kosińskich, Jolanty Kozakiewicz-Snowackiej i Krzysztofa Snowackiego, Klaudii i Adama Liedtke, Pauliny i Dariusza Smułkowskich, Justyny Wiśniewskiej i Arkadiusza Graczyka, Malwiny i Damiana Włodarczyków oraz Agnieszki i Sylwestra Wojenkowskich.

Serdecznie gratulujemy!

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.