a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościKOMUNIKAT DLA MIESZKAŃCÓW NOWEJ WSI, KAMIENIA MAŁEGO, KAMIENIA DUŻEGO, SZAŁKOWA, WOLI KAMIEŃSKIEJ, KWIR ORAZ TYNWAŁDU

KOMUNIKAT DLA MIESZKAŃCÓW NOWEJ WSI, KAMIENIA MAŁEGO, KAMIENIA DUŻEGO, SZAŁKOWA, WOLI KAMIEŃSKIEJ, KWIR ORAZ TYNWAŁDU

KOMUNIKAT DLA MIESZKAŃCÓW NOWEJ WSI, KAMIENIA MAŁEGO, KAMIENIA DUŻEGO, SZAŁKOWA, WOLI KAMIEŃSKIEJ, KWIR ORAZ TYNWAŁDU

Prosimy zapoznać się z poniższym komunikatem.

W związku z licznymi pytaniami uprzejmie informujemy, iż pracownicy firmy Iris Telecommunication Poland Sp. z o.o. odwiedzają obecnie mieszkańców Gminy Iława w miejscowościach

       Nowa Wieś, Kamień Mały, Kamień Duży, Szałkowo, Wola Kamieńska, Kwiry, Tynwałd

w związku z prowadzonymi pracami projektowymi budowy światłowodowych linii kablowych na terenie Gminy.

Pragniemy podkreślić, że podpisywane przez właścicieli posesji umowy o dostęp do nieruchomości, nie oznaczają automatycznego korzystania przez nich z usług telekomunikacyjnych – usługi takie będą w przyszłości oferowane przez operatorów tych usług (w tym lokalnych), wykorzystujących wybudowaną w ten sposób nowoczesną infrastrukturę światłowodową.

Umowa o dostęp do nieruchomości odnosi się jedynie do wyrażenia zgody przez jej właściciela na przewieszenie kabla światłowodowego nad działką lub ułożenie kabla doziemnego, w zakresie wskazanym  w umowie oraz pokazanym na szkicu, będącym załącznikiem do tej umowy.

Dostęp do nieruchomości będzie realizowany przez operatora projektowanej infrastruktury, wyłącznie na potrzeby instalacji telekomunikacyjnych linii światłowodowych oraz w przypadku konieczności usunięcia ich awarii.

Właściciele nieruchomości nie ponoszą żadnych kosztów związanych z podpisywaną umową.

 

Z poważaniem

Monika Bohdanowicz

List informacyjny do sołtysów – Iława

1.2 PLAKAT INFORMACYJNY

PISMO INFORMACYJNE DO GMINY

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.