a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościKOMUNIKAT STAROSTY POWIATOWEGO W IŁAWIE

KOMUNIKAT STAROSTY POWIATOWEGO W IŁAWIE

KOMUNIKAT STAROSTY POWIATOWEGO W IŁAWIE

KOMUNIKAT

W związku z ograniczeniem pracy Wydziału Komunikacji (zakażenia SARS-CoV-2 wykryte u pracowników tego Wydziału) okresowo tj. do 12 lutego br. zostaje zawieszona telefoniczna rejestracja klientów oraz zmienione godziny pracy Wydziału (w najbliższą środę tj. 10 lutego br. Wydział pracuje do godz. 1515).
W tym tygodniu bezpośrednią obsługą klientów w zakresie rejestracji pojazdów zajmuje się tylko 2 pracowników, a w zakresie spraw związanych z prawem jazdy – 1 pracownik.
Apeluję do Państwa, aby odłożyć wizytę w Wydziale Komunikacji na późniejszy termin tj. po 15 lutego br., gdy pracownicy będący w izolacji oraz na kwarantannie wrócą do pracy. Ponadto informuję, że z powodu posiadania specjalnych uprawnień dostępu do systemów “POJAZ” i „KIEROWCA” nie ma możliwości zastąpienia nieobecnych pracowników innymi osobami.
Nadal obowiązuje internetowa rezerwacja wizyty w Wydziale przez stronę internetową http://ekolejka.powiat-ilawski.pl/rezerwacje/.Komunikat ten nie dotyczy stanowiska zamiejscowego w Lubawie.
Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

S T A R O S T A
Powiatu Iławskiego /-/ Bartosz Bielawski

komunikat Komunikacja 08.02

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.