a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościKOMUNIKAT WÓJTA GMINY IŁAWA

KOMUNIKAT WÓJTA GMINY IŁAWA

KOMUNIKAT WÓJTA GMINY IŁAWA

W związku z  obecną sytuacją epidemiologiczną związaną ze zwiększonym  zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19,  w trosce o bezpieczeństwo interesantów i pracowników urzędu a także w celu ograniczenia zbędnego kontaktu z większą liczbą osób,

 z dniem 1 października 2020 r.

ponownie  wprowadzam   zasadę  wchodzenia  do budynku  Urzędu Gminy w Iławie tylko  przez  boczne drzwi  znajdujące się przed szlabanem usytuowanym na  wjeździe  na parking urzędu (naprzeciwko budynku prokuratury rejonowej)

 

Interesanci przed wejściem na teren budynku są zobowiązani do  dezynfekcji rąk, używania maseczek zasłaniających usta i nos  a podczas wizyty- do stosowania się do poleceń i wskazówek pracowników urzędu.

Przepraszam za utrudnienia i liczę na zrozumienie sytuacji

                                                           Wójt Gminy Iława    

                                                        /-/ Krzysztof Harmaciński

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.