HomeDla mieszkańcaAktualnościKOMUNIKAT WÓJTA GMINY IŁAWA

KOMUNIKAT WÓJTA GMINY IŁAWA

W związku z  obecną sytuacją epidemiologiczną związaną ze zwiększonym  zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19,  w trosce o bezpieczeństwo interesantów i pracowników urzędu a także w celu ograniczenia zbędnego kontaktu z większą liczbą osób,

z dniem 1 października 2020 r.

Interesanci przed wejściem na teren budynku są zobowiązani do  dezynfekcji rąk, używania maseczek zasłaniających usta i nos  a podczas wizyty- do stosowania się do poleceń i wskazówek pracowników urzędu.

Przepraszam za utrudnienia i liczę na zrozumienie sytuacji

Wójt Gminy Iława

/-/ Krzysztof Harmaciński