a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościKOMUNIKAT WÓJTA GMINY IŁAWA

KOMUNIKAT WÓJTA GMINY IŁAWA

KOMUNIKAT WÓJTA GMINY IŁAWA

 Informuję, że wkrótce w gminie Iława rozpocznie się akcja szczepienia w ramach Narodowego Programu Szczepień przeciw Covid-19. Apeluję do mieszkańców, aby w trosce zarówno o siebie jak i innych poddali się szczepieniu. Tylko dzięki zaszczepieniu się możemy powstrzymać epidemię.

Szczepienia na terenie gminy Iława będą realizowane przez Przychodnie Kemed w Rudzienicach, przy ul. Sportowej 5 oraz w Ząbrowie, przy ul. Szkolnej 16. Szczepienia będą się odbywać w etapach ustalonych przez Narodowy Program Szczepień.

Dalsze informacje dotyczące szczepień będą przekazywane Państwu na bieżąco.

 

 

Wójt Gminy Iława

/-/ Krzysztof Harmaciński

 

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.