a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościKONCERT WALENTYNKOWY W GOK

KONCERT WALENTYNKOWY W GOK

KONCERT WALENTYNKOWY W GOK

W dniu 14 lutego GOK Laseczno zorganizował “Koncert Walentynkowy”, w którym wystąpił zapowiadany artysta Krzysztof Malinowski. W jego wykonaniu publiczność usłyszała kompozycje własne, oraz utwory Boba Dylana i Erica Claptona. Następnie zaprezentował się “Grasz Band”, zespół działający przy GOK. Publiczność ciepło przyjęła oba występy, racząc się przy tym wybornym ciastem, kawą i odrobiną wina. Warto wspomnieć, że wśród publiczności nie zabrakło ludzi kultury i członków zespołów muzycznych. Koncert zaszczycili swoja obecnością przedstawiciele władz gminy: Andrzej Brach (z-ca wójta) i Bogusław Wylot (sekretarz UG Iława) z małżonkami.
Organizatorzy zaaranżowali salę widowiskową, tworząc z niej “kawiarenkę artystyczną”, co chyba przypadło do gustu publiczności.
Najbliższy koncert o podobnym charakterze odbędzie się 8 marca z okazji Dnia Kobiet, Dnia Mężczyzn i Dnia Sołtysa. Wystąpi utytułowana śpiewaczka/wokalistka Ewa Alchimowicz-Wójcik z zespołem akompaniującym. W programie największe przeboje muzyki filmowej i musicalowe. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.
Szczegóły na stronie www.goklaseczno.pl, lub pod numerem telefonu 89 648 44 23

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.