a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościSUKCES GMINY IŁAWA! ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA TRANSMISJI Z KONGRESU PERŁY SAMORZĄDU

SUKCES GMINY IŁAWA! ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA TRANSMISJI Z KONGRESU PERŁY SAMORZĄDU

SUKCES GMINY IŁAWA! ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA TRANSMISJI Z KONGRESU PERŁY SAMORZĄDU

Informujemy, że w dniu dzisiejszym, tj. 12 maja 2021 r. o godzinie 20.00 odbędzie się Kongres Perły Samorządu. Gmina Iława znajduje się wśród laureatów tegorocznej edycji konkursu. Gala, ze względu na wciąż obowiązujące obostrzenia, odbędzie się w formule hybrydowej. Naszą gminę będzie reprezentował wójt Krzysztof Harmaciński, który będzie w niej uczestniczył za pośrednictwem platformy internetowej.

Perły Samorządu są projektem unikatowym, w którym oprócz gmin wybiera się również najlepszych włodarzy. U podstaw rankingu stoją wspólne wartości świadczące o jego wyjątkowości – udział w Perłach jest całkowicie bezpłatny. Kapituła złożona jest z przedstawicieli świata nauki, biznesu, menedżerowie i konsultanci znanej na świecie firmy doradczej PWC oraz dziennikarzy Gazety Prawnej, kieruje się zasadą bezstronności, apolityczności oraz zapewnienie równych szans wszystkim uczestnikom.

W ubiegłorocznej edycji konkursu Gmina Iława odniosła spektakularny sukces, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia transmisji. Relacja z gali będzie dostępna pod tym linkiem o godzinie 20.00.

Więcej informacji nt. kongresu TUTAJ.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.