a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościKonkurs „Czysta i piękna zagroda – estetyczna wieś 2019” rozstrzygnięty

Konkurs „Czysta i piękna zagroda – estetyczna wieś 2019” rozstrzygnięty

Konkurs „Czysta i piękna zagroda – estetyczna wieś 2019” rozstrzygnięty

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa był współorganizatorem kolejnej edycji konkursu „Czysta i piękna zagroda – estetyczna wieś 2019” skierowanego do sołectw z terenu gmin należących do Zawiązku Gmin Warmińsko-Mazurskich.

Była to już XXIV edycji konkursu, którego celem jest głównie poprawa stanu ekologicznego i estetycznego wsi zrzeszonych w Zawiązku Gmin Warmińsko-Mazurskich. W konkursie oprócz samego piękna zgłoszonej wsi oceniana była również wielkość wkładu pracy w ich upiększenie. Rozstrzygnięcie konkursu oraz uroczyste wręczenie nagród miało miejsce 3 października br. w Olsztynie. Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa OT w Olsztynie reprezentował Grzegorz Kierozalski – Dyrektor OT w Olsztynie, który pogratulował zwycięzcom konkursu sukcesu i wręczył nagrody.

Gminę Iława reprezentowało sołectwo Dziarny z Sołtysem i Radnym Janem Zielińskim na czele. Dzięki wspólnej pracy mieszkańców i sołtysa sołectwo zajęło wysokie VI miejsce.

Serdecznie gratulujemy!!!

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.