a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościKonkurs „Na najładniejszego Anioła” – rozstrzygnięcie

Konkurs „Na najładniejszego Anioła” – rozstrzygnięcie

Konkurs „Na najładniejszego Anioła” – rozstrzygnięcie

                Dzisiaj (7.02) w sali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wikielcu odbył się uroczysty apel, podczas którego został rozstrzygnięty konkurs „Na najładniejszego Anioła”. W ramach konkursu uczniowie wykonali „anioły”, które później zostały wylicytowane podczas Gminnego Finału WOŚP w Wikielcu. Zwycięzców konkursu wyłonili internauci oddając swoje głosy w głosowaniu internetowym.

Nagrody oraz okolicznościowe dyplomy wręczyli młodym artystom Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński, Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Bożena Lewandowska oraz organizatorki konkursu: Marzena Bendelewska i Agnieszka Jankowska.

I miejsce zajęła Wiktoria Szalkowska (185 polubień), II miejsce przypadło dla Konrada Klimka (83 polubienia), natomiast III miejsce zajął Alan Kochalski (71 polubień). Wszystkim uczestnikom konkursu jeszcze raz serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy!!!

Dzisiejszy apel był również okazją do wręczenia nagród laureatom gminnych eliminacji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży  pod hasłem „Zapobiegajmy pożarom”. Drobne upominki wraz z dyplomami wręczyli wójt Harmaciński oraz Dyrektor Szkoły Bożena Lewandowska.

 

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.