HomeDla mieszkańcaAktualnościKONKURS PT. „SZKOŁA WOLNA OD UŻYWEK”

KONKURS PT. „SZKOŁA WOLNA OD UŻYWEK”

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Iławie serdecznie zaprasza wszystkie szkoły ponadpodstawowe do wzięcia udziału w IV edycji konkursu pt. „Szkoła wolna od używek”.

Konkurs jest wydarzeniem ogólnopolskim. Głównym celem konkursu jest aktywna promocja i edukacja w zakresie profilaktyki uzależnieniom od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych wśród młodzieży szkół ponadpodstawowych.

Zadanie konkursowe polega na nagraniu i zmontowaniu filmu krótkometrażowego o tematyce dotyczącej profilaktyki uzależnień od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych.

Prace konkursowe wraz z załącznikami należy dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą do Powiatowej Stancji Sanitarno – Epidemiologicznej w Iławie, ul. Sienkiewicza 10 (decyduje data stempla pocztowego) w nieprzekraczalnym terminie  do dnia 8 kwietnia 2020 r.

Prace konkursowe będą oceniane na trzech poziomach: powiatowym, wojewódzkim i krajowym.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Iławie powołuje jury na poziomie powiatowym, które ocenia prace konkursowe i przesyła jedną pracę do etapu wojewódzkiego.

Prezentacja prac konkursowych laureatów oraz wyłonienie zwycięzców, wręczenie nagród będzie miało miejsce w dniu 4 czerwca 2020 r. w Warszawie podczas uroczystego finału konkursu.

Więcej informacji można znajduje oraz na stronie internetowej LINK