HomeDla mieszkańcaAktualnościKonsultacje społeczne w sprawie projektu planu miejscowego

Konsultacje społeczne w sprawie projektu planu miejscowego

WÓJTA GMINY IŁAWA

zaprasza mieszkańców oraz wszystkie zainteresowane osoby (przedsiębiorców, właścicieli działek) na spotkanie konsultacyjne dot. projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Iława w obrębach geodezyjnych: Kamień Mały, Kamień Duży, Szałkowo, Wola Kamieńska oraz Rudzienic (część).

Miejsce konsultacji: Świetlica Wiejska w Woli Kamieńskiej 27

Termin konsultacji: 19 listopada 2019 r., godz. 16.00

Przedmiotem spotkania będzie przedstawienie koncepcji projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oraz dyskusja nad rozwiązaniami przyjętymi w tym projekcie.

Z koncepcją projektu planu miejscowego można się zapoznać na stronie Biuletynu Informacji Publicznej w zakładce ”Tablica ogłoszeń”. Link do ogłoszenia w poniższym linku:

ogłoszenie