a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .

Laseczniada 2018

Laseczniada 2018

W ubiegłą sobotę, w gościnnym Lasecznie odbył się Piknik Rodzinny „Laseczniada”. Mimo zmiennej pogody goście dopisali. Wśród nich nie zabrakło lokalnych samorządowców, radnych i sołtysów gminy Iława, przyjezdnych gości oraz licznie przybyłych mieszkańców Laseczna.

Uroczystego otwarcia pikniku dokonał Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński oraz Sołtys Sołectwa Laseczno Emilia Skolmowska. Włodarz gminy powitał licznie przybyłych gości i mieszkańców Laseczna. Sołtys Laseczna podziękowała wójtowi oraz wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tegorocznej „Laseczniady”. Po otwarciu nastąpiło ogłoszenie wyników turnieju piłkarskiego oraz wręczenie pucharów i dyplomów.

Nie zabrakło również występów artystycznych. Na scenie w Lasecznie zaprezentowały się „Dzieci Ziemi Iławskiej”, zespół „Pełni Werwy”, „Gosposie” oraz zespół „Standard”. Gwiazdą wieczoru był zespół M. Jay z Torunia.

Nie zapomniano również o dzieciach, na które czekało mnóstwo atrakcji m.in. park zabaw, wata cukrowa, słodycze oraz przeprowadzone specjalnie dla nich zabawy. Na gości czekała również pyszna grochówka oraz kiełbaski z grilla.

Organizatorami „Laseczniady” byli: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Laseczno, Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie, Sołtys i Rada Sołecka Laseczna, OSP w Lasecznie. Impreza odbyła się pod patronatem Wójta Gminy Iława Krzysztofa Harmacińskiego.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.