a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościLaseczniada w stylu Country

Laseczniada w stylu Country

Laseczniada w stylu Country

W ubiegłą sobotę, 13 lipca w Lasecznie odbyła się Laseczniada Country. Patronat nad imprezą objął Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński. Atrakcyjna formuła tegorocznej Laseczniady przyciągnęła liczną grupę mieszkańców Laseczna i przybyłych gości.

Otwarcia imprezy dokonał Wójt Harmaciński wspólnie z sołtysem sołectwa Laseczno Emilią Skolmowską. Podczas otwarcia wręczone zostały puchaty uczestnikom turnieju piłkarskiego, który odbywał się wcześniej. Następnie na scenie zaprezentowali się artyści z zespołów Dzieci Ziemi Iławskiej i Morawy. Później odbyła się Biesiada Country z zespołem Wheels of Steel, a gwiazdą wieczoru był zespół Maxel Live.

Wśród licznych atrakcji znalazły się turnieje dla dzieci i dorosłych, pokazy ratownictwa medycznego, park zabaw dla dzieci oraz swojskie jadło.

Organizatorami wydarzenia byli: Urząd Gminy, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Laseczno, Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie, Rada Sołecka Sołectwa Laseczno oraz OSP w Lasecznie.

Tekst: Robert Jankowski, zdjęcia: GOK Laseczno

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.