a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
Strona głównaDla mieszkańcaAktualnościListopadowe „Wyprawki dla Malucha” już wręczone

Listopadowe „Wyprawki dla Malucha” już wręczone

Listopadowe „Wyprawki dla Malucha” już wręczone

26 listopada 2018 roku  wręczone zostały „Wyprawki dla malucha”. Wyprawka jest pomocą rzeczową z tytułu urodzenia dziecka. W jej skład wchodzą m.in. pampersy, pieluszki, kocyk, ręcznik oraz zabawka edukacyjna.

Pomysłodawcą „Wyprawki dla Malucha” był Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński. Aby uzyskać świadczenie trzeba  być mieszkańcem Gminy Iława oraz złożyć  wniosek w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej.

W tym miesiącu wyprawki powędrowały do 8 rodzin: Marty i Karola Biernat, Katarzyny i Wojciecha Klimaszewskich, Sandry i Michała Kowalkowskich, Moniki Kowalskiej Kastrau i Rafała Kastrau, Iwony Matusiak, Agnieszki i Mariusza Sochanek, Edyty i Michała Sokołowskich oraz Marleny i Rafała Sosnowskich.

Serdecznie gratulujemy!

Udostępnij:
Brak komentarzy

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.