a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościMarcowe „Wyprawki dla Malucha”

Marcowe „Wyprawki dla Malucha”

Marcowe „Wyprawki dla Malucha”

W słoneczne, pogodne przedpołudnie, 20 marca 2019 roku po raz kolejny wręczone zostały „Wyprawki dla malucha”. Wyprawka jest pomocą rzeczową, którą otrzymują mieszkańcy naszej gminy z tytułu urodzenia dziecka. W jej skład wchodzą m.in. pampersy, pieluszki, kocyk, ręcznik oraz zabawka edukacyjna.

Pomysłodawcą „Wyprawki dla Malucha” był Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński. Aby uzyskać świadczenie trzeba być mieszkańcem Gminy Iława oraz złożyć wniosek w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej.
W tym miesiącu wyprawki otrzymało 6 rodzin: Aleksandry Ferens i Patryka Wasiewskiego, Klaudii i Pawła Kłosińskich, Beaty i Kamila Koszytkowskich, Natalii Kusyk i Grzegorza Węglewskiego, Katarzyny i Łukasza Łukaszewskich oraz Joanny i Jacka Olszewskich.
Serdecznie gratulujemy!

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.