a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościNajlepsi uczniowie w Gminie Iława otrzymali stypendia naukowe

Najlepsi uczniowie w Gminie Iława otrzymali stypendia naukowe

Najlepsi uczniowie w Gminie Iława otrzymali stypendia naukowe

W Gminie Iława stypendia naukowe przyznawane są od 16 lat. Również w tym roku w dniach 22 i 23 października  we wszystkich szkołach gminnych odbyły się uroczyste apele, w czasie których najlepszym uczniom, w obecności całej społeczności szkolnej oraz ich rodziców wręczono stypendia.

Aby takie stypendium otrzymać uczeń musi uzyskać wysoką średnią ocen, określoną przez szkolną komisję stypendialną i co najmniej dobrą ocenę z zachowania oraz osiągać sukcesy w konkursach, olimpiadach itp.

Tradycją stało się, że stypendia wręczane są z udziałem przedstawicieli Gminy.
Tym razem stypendia wręczali Wójt Gminy Iława – Krzysztof Harmaciński, Przewodniczący Rady Gminy Iława – Roman Piotrkowski , Kierownik Referatu Edukacji Gminy Iława – Henryk Szabelski. Wysokość stypendium wynosiła od 100,00 zł do 237,00 zł. W całej Gminie wręczono   102 stypendia.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce.

Poniżej zamieszczona jest pełna lista aktualnych stypendystów ze szkół Gminy Iława.

Szkoła Podstawowa  we Franciszkowie

  1. Antkowiak Oliwia V
  2. Cichorek Magdalena V
  3. Iskierka Piotr V
  4. Prucheńska Oliwia V
  5. Kapica Maja VI
  6. Maliszewska Julia VI
  7. Małkowska Wiktoria VI
  8. Nieścioruk Michał VII
  9. Wilczewska Oliwia VII
  10. Białkowska Izabela VIII
  11. Białkowska Hanna VIII

Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Dobrzańskiego „HUBALA” w Gałdowie

  1. Gałamon Jacek V
  2. Kowalska Marika V
  3. Olszewska Daria V
  4. Kalinowska Klaudia VI
  5. Chmielewska Natalia VII
  6. Rekowska Wiktoria VII
  7. Zakrzewski Filip VII

 

Szkoła Podstawowa w Gromotach

  1. Sobczyński Artur V
  2. Tetkowska Lena V
  3. Dobrzyńska Amelia VI
  4. Grochowiecka Amelia VI
  5. Kaczmarczyk Monika VI
  6. Kurek Konrad VI
  7. Piontkowski Mariusz VI
  8. Rochowicz Milena VI
  9. Bojar Nadia VII
  10. Kamionka Katarzyna VII
  11. Kapela Klaudia                 VII
  12. Sobczyńska Aleksandra VII
  13. Kaczmarczyk Martyna VIII
  14. Łuzińska Agata VIII
  15. Sobczyńska Patrycja VIII

Szkoła Podstawowa w Lasecznie

  1. Bonisławska Klaudia V
  2. Bukowski Jan V
  3. Łukomska Maja V
  4. Łukomska Zuzanna VI
  5. Skolmowski Jakub VI
  6. Bojanowska Paulina VII
  7. Buchalski Michał VII
  8. Janik Aleksandra VII
  9. Cieszewska Małgorzata VIII
  10. Janik Karolina VIII

 

Szkoła Podstawowa im. Michała Lengowskiego  w Rudzienicach

  1. Napora Ryszard V
  2. Olszewska Natasza V
  3. Roman Sandra V
  4. Sadowski Krzysztof V
  5. Wrzesiński Maciej V
  6. Dobies Maja VI
  7. Droma Patryk VI
  8. Palińska Joanna VI
  9. Piotrowicz Natalia VI
  10. Święta Karolina VI
  11. Woś Zuzanna VI
  12. Modrzewska Milena VII
  13. Pańczak Maja VII
  14. Pokojski Mateusz VII
  15. Terebińska Roksana VII
  16. Wilk Marcel VII
  17. Ćwiek Dominika VIII
  18. Klimaszewska Majka VIII
  19. Solis Alicja VIII
  20. Zielińska Martyna VIII

 

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Wikielcu

  1. Bytner Wiktoria V
  2. Dmuchowski Wit V
  3. Glinka Maja V
  4. Surmacz Filip V
  5. Szagała Lena V
  6. Glinka Amelia VI
  7. Langiewicz Patrycja VI
  8. Brzozowska Maria VII
  9. Dmuchowski Roch VII
  10. Boros Jakub VIII
  11. Karbowska Malwina VIII
  12. Koper Julia VIII
  13. Kowalska Maja VIII
  14. Nowaczek Julia VIII
  15. Przekopowicz Zuzanna VIII
  16. Różańska Kinga VIII
  17. Wojenkowska Michalina VIII

 

Szkoła Podstawowa im. Twórców Literatury Dziecięcej w Ząbrowie

  1. Asztemborska Lena VI
  2. Bednarski Hubert VI
  3. Czubińska Julia VI
  4. Ćwiklik Amelia VI
  5. Figurska Martyna VI
  6. Gałecka Wiktoria VI
  7. Janiszek Mateusz VI
  8. Nowakowska Wanessa VI
  9. Plec Filip VI
  10. Rutkowska Zuzanna VI
  11. Skrzyniarz Emilia VI
  12. Zboińska Alicja VI
  13. Ciarkowska Zuzanna VII
  14. Grzegrzółka Szymon VII
  15. Szlachcic Julia VII
  16. Tomanek Kornelia VII
  17. Duńska Kornelia VIII
  18. Kowalczyk Natalia VIII
  19. Krajewska Nikola VIII
  20. Niedziałkowska Zuzanna VIII
  21. Nowak Olga VIII
  22. Sokołowska Ewa VIII
Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.