a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościNAJLEPSI UCZNIOWIE W GMINIE IŁAWA OTRZYMALI STYPENDIA NAUKOWE

NAJLEPSI UCZNIOWIE W GMINIE IŁAWA OTRZYMALI STYPENDIA NAUKOWE

NAJLEPSI UCZNIOWIE W GMINIE IŁAWA OTRZYMALI STYPENDIA NAUKOWE

W Gminie Wiejskiej Iława stypendia naukowe przyznawane są od 17 lat. Także
w bieżącym 2020 r., w tak trudnym okresie pandemii we wszystkich szkołach gminnych najlepsi uczniowie w miesiącu czerwcu otrzymali stypendia.

Wręczenie stypendiów (zdjęcie ilustracyjne)

Aby takie stypendium otrzymać uczeń musi uzyskać wysoką średnią ocen, określoną przez szkolną komisję stypendialną i co najmniej dobrą ocenę z zachowania oraz osiągać sukcesy w konkursach, olimpiadach itp.

Tradycją stało się, że stypendia wręczane są z udziałem przedstawicieli Gminy.
Niestety tym razem ze względu na czasowe ograniczenie funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 stypendia wręczane były w mniej uroczysty sposób z zachowaniem zasad bezpieczeństwa zgodnie z wytycznymi GIS, MZ i MEN.

Wysokość stypendium wynosiła od 100,00 zł do 250,00 zł. W całej Gminie wręczono  88 stypendiów.

Poniżej zamieszczona jest pełna lista aktualnych stypendystów ze szkół Gminy Iława.

 

Szkoła Podstawowa  we Franciszkowie

  1. Antkowiak Oliwia V
  2. Augustyniak Adam V
  3. Cichorek Magdalena V
  4. Iskierka Piotr V
  5. Jakielski Iwo V
  6. Ciałek Hubert VI
  7. Kapica Maja VI
  8. Olszewski Cezary VI
  9. Białkowska Hanna             VIII
  10. Białkowska Izabela VIII

 

Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Dobrzańskiego „HUBALA” w Gałdowie

  1. Gałamon Jacek V
  2. Kowalska Marika V
  3. Lubiejewski Kuba V
  4. Rekowska Natalia V
  5. Kisiel Rafał VI
  6. Chmielewska Natalia VII
  7. Rekowska Wiktoria VII
  8. Jurkiewicz Natalia VIII

 

 

Szkoła Podstawowa w Gromotach

  1. Sobczyński Artur V
  2. Tetkowska Lena V
  3. Dobrzyńska Amelia VI
  4. Grochowiecka Amelia VI
  5. Kaczmarczyk Monika VI
  6. Klach Oskar VI
  7. Kurek Konrad VI
  8. Pietrzak Wiktoria VI
  9. Piontkowski Mariusz VI
  10. Rochowicz Milena VI
  11. Kapela Klaudia             VII
  12. Sobczyńska Aleksandra VII
  13. Kaczmarczyk Martyna VIII
  14. Łuzińska Agata VIII
  15. Sobczyńska Patrycja VIII

 

Szkoła Podstawowa w Lasecznie

  1. Bukowski Jan V
  2. Janik Kacper V
  3. Łukomska Maja V
  4. Dybich Zuzanna VI
  5. Łukomska Zuzanna VI
  6. Skolmowski Jakub VI
  7. Bojanowska Paulina VII
  8. Buchalski Michał VII
  9. Janik Aleksandra VII
  10. Cieszewska Małgorzata VIII
  11. Janik Karolina VIII

 

Szkoła Podstawowa im. Michała Lengowskiego  w Rudzienicach

  1. Droma Sandra IV
  2. Dziewulska Irena IV
  3. Jurkiewicz Jędrzej IV
  4. Napora Ryszard V
  5. Roman Sandra V
  6. Sadowski Krzysztof V
  7. Palińska Joanna VI
  8. Piotrowicz Natalia VI
  9. Święta Karolina VI
  10. Woś Zuzanna VI
  11. Modrzewska Milena VII
  12. Terebińska Roksana VII
  13. Wilk Marcel VII
  14. Solis Alicja VIII
  15. Zielińska Martyna VIII

 

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Wikielcu

  1. Dmuchowski Wit V
  2. Glinka Maja V
  3. Surmacz Filip V
  4. Szagała Lena V
  5. Glinka Amelia VI
  6. Langiewicz Patrycja VI
  7. Stryjek Oliwia VI
  8. Dmuchowski Roch VII
  9. Boros Jakub VIII
  10. Dołkowski Maciej VIII
  11. Karbowska Malwina VIII
  12. Koper Julia VIII
  13. Kowalska Maja VIII
  14. Przekopowicz Zuzanna VIII
  15. Różańska Kinga VIII

Szkoła Podstawowa im. Twórców Literatury Dziecięcej w Ząbrowie

  1. Koper Amelia V
  2. Kornaga Marcel V
  3. Czubińska Julia VI
  4. Ćwiklik Amelia VI
  5. Gałecka Wiktoria VI
  6. Plec Filip VI
  7. Zboińska Alicja VI
  8. Ciarkowska Zuzanna VII
  9. Szlachcic Julia VII
  10. Kowalczyk Natalia VIII
  11. Krajewska Nikola VIII
  12. Niedziałkowska Zuzanna VIII
  13. Nowak Olga VIII
  14. Sokołowska Ewa VIII

 

 

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.