a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościNAJLEPSI UCZNIOWIE W GMINIE IŁAWA OTRZYMALI STYPENDIA NAUKOWE

NAJLEPSI UCZNIOWIE W GMINIE IŁAWA OTRZYMALI STYPENDIA NAUKOWE

NAJLEPSI UCZNIOWIE W GMINIE IŁAWA OTRZYMALI STYPENDIA NAUKOWE

W Gminie Wiejskiej Iława stypendia naukowe przyznawane są od 18 lat. Także
w bieżącym 2021 r., w tak trudnym okresie pandemii we wszystkich szkołach gminnych najlepsi uczniowie otrzymali stypendia.

Aby takie stypendium otrzymać uczeń musi uzyskać wysoką średnią ocen, określoną przez szkolną komisję stypendialną i co najmniej dobrą ocenę z zachowania oraz osiągać sukcesy w konkursach, olimpiadach itp.

Tradycją stało się, że stypendia wręczane są z udziałem przedstawicieli Gminy.
Niestety ze względu na czasowe ograniczenie funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 stypendia wręczane były w mniej uroczysty sposób z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa.

Wysokość stypendium wynosiła od 100,00 zł do 270,00 zł. W całej Gminie wręczono 82 stypendia.

Zdjęcie archiwalne

Poniżej zamieszczona jest pełna lista aktualnych stypendystów ze szkół Gminy Iława.

Szkoła Podstawowa  we Franciszkowie

  1. Cwalina Nikola IV
  2. Koziej Martyna IV
  3. Kozłowska Antonina IV
  4. Szypczyńska Gabriela IV
  5. Wilczewski Szymon IV
  6. Antkowiak Oliwia VI
  7. Augustyniak Adam VI
  8. Cichorek Magdalena VI
  9. Iskierka Piotr VI
  10. Jakielski Iwo VI
  11. Kapica Maja VII
  12. Małkowska Wiktoria VII

Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Dobrzańskiego „HUBALA” w Gałdowie

  1. Domeracki Gracjan VI
  2. Gałamon Jacek VI
  3. Rekowska Natalia VI
  4. Chmielewska Natalia VIII
  5. Rekowska Wiktoria VIII

 Szkoła Podstawowa w Gromotach

  1. Komosińska Ewelina V
  2. Lipowska Julia V
  3. Mroczyńska Agnieszka V
  4. Wasiewski Wojciech V
  5. Kreczkowski Michał VI
  6. Sobczyński Artur VI
  7. Tetkowska Lena VI
  8. Dobrzyńska Amelia VII
  9. Grochowiecka Amelia VII
  10. Kaczmarczyk Monika VII
  11. Piontkowski Mariusz VII
  12. Rochowicz Milena VII
  13. Bojar Nadia VIII
  14. Kamionka Katarzyna VIII
  15. Kapela Klaudia VIII
  16. Sobczyńska Aleksandra VIII

Szkoła Podstawowa w Lasecznie

  1. Bonisławska Klaudia VI
  2. Bukowski Jan VI
  3. Janik Kacper VI
  4. Krzwkowski Konrad VI
  5. Łukomska Maja VI
  6. Skolmowski Jakub VII
  7. Bojanowska Paulina VIII
  8. Buchalski Michał VIII

Szkoła Podstawowa im. Michała Lengowskiego  w Rudzienicach

  1. Radtke Zofia IV
  2. Waśniewska Zuzanna IV
  3. Droma Sandra V
  4. Dziewulska Irena V
  5. Jurkiewicz Jędrzej V
  6. Cichoń Gabriela VI
  7. Napora Ryszard VI
  8. Roman Sandra VI
  9. Pokojski Mateusz VIII
  10. Terebińska Roksana VIII
  11. Wilk Marcel VIII

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Wikielcu

  1. Jankowska Aleksandra V
  2. Surmacz Oliwia V
  3. Waszelewski Kacper V
  4. Bytner Wiktoria VI
  5. Dmuchowski Wit VI
  6. Glinka Maja VI
  7. Surmacz Filip VI
  8. Szagała Lena VI
  9. Glinka Amelia VII
  10. Langiewicz Anna                VII
  11. Moszczyńska Oliwia VII
  12. Stryjek Oliwia VII
  13. Dmuchowski Roch VIII

Szkoła Podstawowa im. Twórców Literatury Dziecięcej w Ząbrowie

  1. Skrzypek Nikola V
  2. Grzegrzółka Filip VI
  3. Koper Amelia VI
  4. Kornaga Marcel VI
  5. Myślińska Wiktoria VI
  6. Sakwiński Jakub VI
  7. Tomanek Fabian VI
  8. Turzyński Maksymilian VI
  9. Czubińska Julia VII
  10. Ćwiklik Amelia VII
  11. Kacprzak Edyta VII
  12. Plec Filip VII
  13. Skrzyniarz Emilia VII
  14. Zboińska Alicja VII
  15. Ciarkowska Zuzanna VIII
  16. Szlachcic Julia VIII
  17. Tomanek Kornelia VIII

 

 

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.