a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościNarada sołtysów w Kałdunach

Narada sołtysów w Kałdunach

Narada sołtysów w Kałdunach

W środę, 30 listopada br. w świetlicy w wiejskiej w Kałdunach odbyła się narada sołtysów wsi z terenu gminy Iława. W spotkaniu uczestniczyli poza sołtysami Wójt Gminy Krzysztof Harmaciński, Zastępca Wójta Bogusław Wylot, Przewodniczący Rady Gminy Iława Roman Piotrkowski, Dyrektor GOK Laseczno Grażyna Piękos oraz przedstawiciele Komendanta Powiatowego Policji w Iławie, Komendant PSP w Iławie, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny z Iławy, Kierownik Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Iławie, Przedstawiciel  Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Iławie oraz Kierownik Placówki Terenowej KRUS.

Przybyłych gości przywitał Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński. W porządku obrad znalazł się m.in. projekt budżetu gminy na rok 2017, informacje dotyczące stawek i zwolnień podatkowych, informacje dotyczące złożonych przez sołectwa wniosków o środki z funduszu sołeckiego. Podczas narady zaproszeni goście przedstawili informacje o bieżącej działalności swoich jednostek.

narada-soltysalw-listopad-2016_0012 narada-soltysalw-listopad-2016_0018 narada-soltysalw-listopad-2016_0020 narada-soltysalw-listopad-2016_0017 narada-soltysalw-listopad-2016_0015

 

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.