a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościI Nocny Turniej Piłki Siatkowej w Wikielcu

I Nocny Turniej Piłki Siatkowej w Wikielcu

I Nocny Turniej Piłki Siatkowej w Wikielcu

W minioną sobotę, 16 lutego w hali sportowej ZSP w Wikielcu odbył się I Nocny Turniej Piłki Siatkowej. Organizatorem turnieju był Jarosław Musiał, przy wsparciu Rity Łapacz, Krzysztofa Zielińskiego oraz Piotra Gaszczyńskiego. W sobotnich zmaganiach wzięło udział 8 zespołów.

Na otwarciu imprezy obecny był Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński, który w swoim wystąpieniu zapewnił, że impreza wejdzie na stałe do kalendarza imprez promocyjnych Gminy Iława. Jak podkreślał organizator turnieju Jarosław Musiał – Poziom turnieju, jak na drużyny amatorów, był bardzo wysoki. Po zacięty finale rozegranym pomiędzy drużyną „Zmarnowane talenty” a drużyną „Absolwenci Ząbrowo” zwycięstwo przypadło tej pierwszej.

Na zakończeniu turnieju pamiątkowe puchary, dyplomy i drobne upominki wręczał Zastępca Wójta Gminy Iława Andrzej Brach.

Nocny Turniej Piłki Siatkowej w Wikielcu – klasyfikacja:
1. Zmarnowane Talenty.
2. Absolwenci Ząbrowo.
3. Paintball Stradomno.
4. Archeo Iława.
5. Volley Team.
6. Gimnazjum Ząbrowo.
7. OSP Ząbrowo.
8. Deportivo San Escobar.

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.