a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla InwestoraNowa jakość w polskich samorządach

Nowa jakość w polskich samorządach

Nowa jakość w polskich samorządach

Gmina Fair Play 2012

Gmina Iława, która dba o interesy społeczności lokalnych stwarzając na swym terenie możliwie najlepsze warunki dla rozwoju działalności gospodarczej i inwestycyjnej, w grudniu po raz kolejny otrzymała Certyfikat Gmina Fair Play.

Do udziału w XI edycji konkursu zgłosiły się 74 samorządy z całej Polski. Ostatecznie Kapituła Konkursu wyłoniła 65 gmin, które spełniły wymagania konkursu i przeszły pozytywnie procedurę weryfikacyjną uzyskując tym samym tytuł i certyfikat „Gmina Fair Play” 2012 – Certyfikowana Lokalizacja Inwestycji. Gmina Iława w kategorii gmin turystycznych po raz dziewiąty z rzędu zdobyła tytuł i certyfikat „Gmina Fair Play”.

– Tytuł i certyfikat „Gmina Fair Play” jest dla Nas mobilizacją do stałego utrzymywania najwyższego poziomu jakości usług oferowanych inwestorom – mówi Krzysztof Harmaciński, Wójt Gminy Iława. – To także dla nas duża nobilitacja, ponieważ mamy świadomość, że znajdujemy się w gronie gmin, które sprawnie realizują swoje ustawowe zadania, dbając jednocześnie o stosowanie standardów etycznych.

Zdobycie tytułu i certyfikatu to wyróżnienie dla Gminy Iława, w której rozwój turystyki stanowi istotną dziedzinę gospodarki i jest wskazówką dla inwestorów, ilustrującą  zaangażowanie i pomoc gminy w realizacji przedsięwzięć inwestycyjnych, a także stymuluje rozwój turystyki w  oparciu o posiadane walory turystyczne.

logo

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.