a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościPANI PETRONELA ŻUCHOWSKA Z ZĄBROWA SKOŃCZYŁA 100 LAT!!!

PANI PETRONELA ŻUCHOWSKA Z ZĄBROWA SKOŃCZYŁA 100 LAT!!!

PANI PETRONELA ŻUCHOWSKA Z ZĄBROWA SKOŃCZYŁA 100 LAT!!!

Dzisiaj, 4 stycznia 2021 roku mieszkanka naszej gminy, pani Petronela Żuchowska z Ząbrowa obchodziła 100. Jubileusz urodzin. Z tej okazji  odwiedził ją Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński oraz Sołtys Sołectwa Ząbrowo Beata Nowakowska, którzy złożyli szanownej Jubilatce najserdeczniejsze życzenia długich lat życia w otoczeniu najbliższych.

Z okazji urodzin pani Petronela otrzymała okolicznościowy bukiet kwiatów, drobne upominki, a także listy gratulacyjne od Premiera Mateusza Morawieckiego oraz od Wójta Gminy Iława Krzysztofa Harmacińskiego.

Pani Petronela urodziła się 4 stycznia 1921 roku w Krasnymstawie (woj. Lubelskie). Ma jednego syna, troje wnuków oraz czworo prawnuków. W czasie II Wojny Światowej została wywieziona do Niemiec na „roboty”, gdzie pracowała w fabryce amunicji. Tam poznała swojego przyszłego męża Leona. Po zakończeniu wojny w 1946 roku wrócili do Polski i zamieszkali w Ząbrowie.

Dostojnej Jubilatce życzymy zdrowia, szczęścia oraz jeszcze długich lat życia w gronie kochającej rodziny.

 

 

 

 

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.