a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościPiękna i Niepodległa

Piękna i Niepodległa

Piękna i Niepodległa

Pod takim hasłem swój program artystyczny zaprezentował Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie, który się odbył w Kinoteatrze „Pasja” w ramach obchodów 100. rocznicy  odzyskania przez Polskę niepodległości.

Wydarzenie odbyło się w niedzielne popołudnie 12 listopada i zgromadziło licznie przybyłych gości, wśród których znaleźli się przedstawiciele lokalnych władz i służb mundurowych. Na koncercie pojawili się również Przewodniczący Rady Gminy Iława Roman Piotrkowski oraz Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński.

Występ zespołów działających przy GOK Laseczno został bardzo ciepło przyjęty przez licznie zgromadzoną publiczność. Przedstawiony program artystyczny jest częścią obchodów rocznicowych, w skład których weszły również koncerty, które się odbyły w ramach VII Rejonowego Festiwalu Pieśni i Piosenki Polskiej w Lasecznie, o którym pisaliśmy TUTAJ.

Fotografie i film dzięki uprzejmości portalu Infoilawa.pl

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.