a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościPiknik integracyjny w Woli Kamieńskiej

Piknik integracyjny w Woli Kamieńskiej

Piknik integracyjny w Woli Kamieńskiej

„Poznaj swojego sąsiada” – pod takim hasłem odbył się tegoroczny Piknik Integracyjny, który odbył się w minioną sobotę w Woli Kamieńskiej. Atrakcyjny program pikniku przyciągnął na plac przy świetlicy liczną grupę mieszkańców sołectwa Wola Kamieńska oraz przybyłych z sąsiednich miejscowości gości.

Celem imprezy była integracja mieszkańców. Otwarcia wydarzenia dokonał Wójt Gminy Iława Krzysztofa Harmaciński oraz sołtys sołectwa Wola Kamieńska Beata Grzechnik.

Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i przygotowali dla uczestników mnóstwo atrakcji. W programie znalazły się gry i zabawy dla dzieci i dorosłych przeprowadzone przez animatorów z Gminnego Ośrodka Kultury w Lasecznie z Dyrektor Grażyną Piękos na czele. Był również park zabaw dla najmłodszych. Bardzo dużym powodzeniem cieszył się konkurs plastyczny.

Nie zabrakło również poczęstunku. Była pyszna grochówka, potrawy z grilla, pieczony udziec oraz wspaniałe ciasta. Zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.

Organizatorami wydarzenia byli: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Wola Kamieńska, Sołtys i Rada Sołecka Sołectwa Wola Kamieńska oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie. Piknik był objęty patronatem Wójta Gminy Iława Krzysztofa Harmacińskiego.

 

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.