HomeDla mieszkańcaAktualnościPiłkarze GKS – LZS Rolimpex Wikielec w Finale Mistrzostw Województwa WMZ LZS

Piłkarze GKS – LZS Rolimpex Wikielec w Finale Mistrzostw Województwa WMZ LZS

Halowa Piłka Nożna Mężczyzn

Piłkarze GKS – LZS Rolimpex Wikielec w Finale Mistrzostw Województwa WMZ LZS

W Sali Sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wikielcu  rozegrano Półfinałowy Turniej Mistrzostw Województwa WMZ LZS w Halowej Piłce Nożnej. Bardzo dobrze zaprezentowali się piłkarze GKS– LZS Rolimpex Wikielec,  którzy  w stawce 5 drużyn zajęli I miejsce kwalifikując się do Turnieju Finałowego.

W półfinale  w grupie  „B” wystąpiły drużyny:  LZS Rzeck – (gmina Biskupiec), GKS – LZS Wikielec ,  LZS Lider Złotowo (gmina Lubawa), BZW Biała Woda (gmina Lubomino), LZS Constract Grabowo (gmina Lubawa. Do Wikielca nie przyjechała drużyna ZSZ z Iłowa.

Przed turniejem odbyło się losowanie:

1.-  Biała Wola;  2. LZS Lider Złotowo; 3. LZS  Rzeck; 4. LZS Constract Grabowo;                     5. GKS LZS Rolimpex Wikielec

WYNIKI SPOTKAŃ PÓLFINAŁOWYCH

1. ( 2-5)  LZS Lider Złotowo  – GKS – LZS Rolimpex Wikielec  2:3
  2. (3-4) LZS Rzeck  – LZS Constract Grabowo                           5:1
  3. (1-5) BZW Biała Wola  – GKS – LZS Rolimpex  Wikielec      0:8
  4. (2-3) LZS Lider Złotowo – LZS  Rzeck                                     2:0
  5. (1-4) BZW Biała Wola – LZS Constract Grabowo 2:4
  6. (5-3) GKS – LZS Rolimpex Wikielec – LZS Rzeck 4:4
  7. (4:2) LZS Constract Grabowo  –  LZS Lider Złotowo              5:5
  8. (1:3) BZW Biała Wola – LZS Rzeck                                           1:1
  9. (4:5) LZS Constract Grabowo – GKS -LZS Rolimpex Wikielec  2:9
  10. (1:2) BZW Biała Wola – LZS Lider Złotowo 1:8

KOLEJNOŚĆ  DRUŻYN  W TURNIEJU

1 m  GKS – LZS ROLIMPEX  WIKIELEC

2 m  LZS  LIDER  ZŁOTOWO

3 m  LZS  RZECK

4 m LZS CONSTRACT

5m  BZW  BIAŁA  WOLA

Spotkania sędziował: Wojciech Gryczka z Kisielic

Drużyny spotkania turnieju półfinałowego rozgrywały  wszystkie mecze 2×10 minut

Przerwa pomiędzy meczami wynosiła  5 minut.

Drużyny za miejsca 1 – 5 otrzymały  dyplomy.

Organizatorzy dziękują Bożenie Lewandowskiej Dyrektor ZS – P w Wikielcu za udostępnienie Sali Sportowej. Małgorzacie Pawłowskiej i Piotrowi Kacperkowi za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu turnieju.

Drużyny  GKS – LZS Rolimpex Wikielec, LZS Lider Złotowo LZS Rzeck  zakwalifikowały się do finału, który rozegrany zostanie w dniu 25-03-2018.r.

Organizatorzy: Warmińsko – Mazurskie Zrzeszenie LZS w Olsztynie, ZS – P Wikielec

Gminne Zrzeszenie LZS w Iławie.

Zdzisław Patoła

Fot. Organizatorzy/Wiesław Raczkowski