a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościPiłkarze Wikielca z Pucharem Wójta

Piłkarze Wikielca z Pucharem Wójta

Piłkarze Wikielca z Pucharem Wójta

W minioną sobotę (16.02) w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wikielcu został rozegrany tradycyjny Turniej Piłkarski o Puchar Wójta Gminy Iława. W tegorocznych zmaganiach wzięło udział 7 zespołów reprezentujących: Wikielec, Laseczno, Ząbrowo, Rudzienice, Frednowy, Szymbark oraz Tynwałd-Makowo.

Po zaciętej rywalizacji najlepszym zespołem okazał się Wikielec, który zajął pierwsze miejsce na podium. Drugie miejsce przypadło ekipie Czarnych Rudzienice, a trzecim miejscem zadowolić się musiała reprezentacja LZS OHI Frednowy. Królem strzelców turnieju został Piotr Zachorski (7 strzelonych bramek, OHI Frednowy), a najlepszym bramkarzem został uznany  Piotr Pawlik (Osa Ząbrowo).

Uczestnikom turnieju dyplomy oraz okolicznościowe puchary wręczył Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński.

Tekst: Robert Jankowski, Zdjęcia: Remigiusz Sobociński

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.