1 czerwca obchodzimy Dzień Dziecka. Z tej okazji życzymy wszystkim dzieciom mnóstwa radości, uśmiechu i spełnienia marzeń!
Tego dnia na stadionie piłkarskim w Wikielcu odbyły się Gminne Obchody Dnia Dziecka. W wydarzeniu uczestniczyły dzieci ze szkół z terenu gminy Iława. Wielką atrakcją festynu był uwielbiany przez najmłodszych Stich.
Imprezę otworzyli Dyrektor GOK w Lasecznie Grażyna Piękos oraz Zastępca Wójta Andrzej Brach, składając dzieciom serdeczne życzenia.
Na uczestników czekało wiele atrakcji: gry i zabawy, animacje, konkursy, malowanie twarzy, dmuchany zamek, słodki poczęstunek oraz lody.
To był wyjątkowy dzień pełen radości i dobrej zabawy. Do zobaczenia za rok!