HomeDla mieszkańcaAktualnościPODPISANO UMOWY NA DOFINANSOWANIE PRZEWOZÓW AUTOBUSOWYCH

PODPISANO UMOWY NA DOFINANSOWANIE PRZEWOZÓW AUTOBUSOWYCH

W dniu 28 czerwca 2021 r. Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński, przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy – Marleny Baranowicz-Rak,  podpisał z Wojewodą Warmińsko-Mazurskim umowę o dopłatę w formie dofinansowania zadań własnych organizatorów w zakresie przewozów autobusowych na terenie gminy Iława. Celem umowy jest dofinansowanie utworzenia linii komunikacyjnych, na których będą wykonywane przewozy autobusowe. Wojewoda na realizację zadania przekaże  dopłatę w kwocie do 3 zł do wozokilometra (maksymalna łączna wartość dopłaty wyniesie 289 794,00 zł).