a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościPODPISANO UMOWY NA WYKONANIE DOKUMENTACJI

PODPISANO UMOWY NA WYKONANIE DOKUMENTACJI

PODPISANO UMOWY NA WYKONANIE DOKUMENTACJI

18 maja br. Wójt Gminy Iława podpisał cztery umowy na wykonanie dokumentacji technicznych. Dokumentacje dotyczą zaplanowanych gminnych inwestycji.

Pierwsza umowa została podpisana z właścicielem firmy „Biuro Projektowe, Usługi, Szkolenia LIEDTKE” Rafałem Liedtke.  Dokumentacja obejmuje następujący zakres: Budowa oświetlenia drogowego Gromoty – kolonia Drwęca, Budowa oświetlenia drogowego w Gulbiu, Kałdunach, Nowej Wsi (ul. Wega), Rudzienicach (ul. Kwiatowa), Starzykowie oraz w Ząbrowie (ul. Kwiatowa). Wartość podpisanej umowy to prawie 45 tysięcy złotych.

Kolejne dwie umowy zostały podpisane z Grzegorzem Kusiakiem, właścicielem firmy AMEL-BUD. Pierwsza dotyczy wykonania dokumentacji technicznej na przebudowę budynku świetlicy w Radomku oraz budowy budynku świetlicy w Szałkowie. Wartość podpisanej umowy to 46 494 złote. Druga umowa dotyczy wykonania dokumentacji technicznej na przebudowę budynku po prokuraturze w Iławie. Jej wartość to 58 425 złotych.

Ostatnia podpisana tego dnia umowa dotyczy wykonania dokumentacji na przebudowę drogi Wiewiórki – Prasneta, dróg gminnych: Tynwałd – Frednowy do drogi na Wilczany, w Stradomnie, w Ząbrowie (ul. Łąkowa) oraz w Radomku. Umowę podpisał Zastępca Prezesa Zarządu firmy KA-ROL Sp. z o.o. Jakub Krzysztofiak, a jej wartość to 45 805 złotych.

Termin realizacji wszystkich podpisanych umów ustalono na 7 miesięcy od daty podpisania.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.