a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościPosiedzenie Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Iławie

Posiedzenie Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Iławie

Posiedzenie Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Iławie

19 września br.  w Urzędzie Gminy Iława odbyło się posiedzenie Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Iławie. Posiedzeniu przewodniczył  Prezes ZOM-G ZOSP RP w Iławie Krzysztof  Harmaciński.

W trakcie posiedzenia  wójt  Harmaciński podziękował wszystkim druhom  za wieloletnią współpracę oraz wkład w rozwój ochrony przeciwpożarowej na terenie Gminy Iława. Posiedzenie było również okazją do wręczenia odznaczeń i podziękowań. Złotym medalem „Na straży” uhonorowany został Prezes Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Mątykach dh Piotr Woś, a drobny upominek otrzymał najstarszy członek zarządu dh Stanisław Kądziela. Wszyscy obecni druhowie otrzymali również z rąk wójta specjalne podziękowania.

Podczas posiedzenia podjęto także uchwałę, w której Zarząd Oddziału  Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Iławie postanowił  udzielić poparcia Druhowi Krzysztofowi Harmacińskiemu – Prezesowi Zarządu Oddziału  M-G ZOSP RP w Iławie w nadchodzących wyborach samorządowych na stanowisko Wójta Gminy Iława .

 

 

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.