a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościPOSIEDZENIE ZARZĄDU ODDZIAŁU MIEJSKO-GMINNEGO ZOSP RP W IŁAWIE

POSIEDZENIE ZARZĄDU ODDZIAŁU MIEJSKO-GMINNEGO ZOSP RP W IŁAWIE

POSIEDZENIE ZARZĄDU ODDZIAŁU MIEJSKO-GMINNEGO ZOSP RP W IŁAWIE

W dniu 13 grudnia 2019 r.  w Urzędzie Gminy Iława odbyło się już ostatnie w tym roku posiedzenie Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Iławie. Posiedzeniu przewodniczył  Prezes ZOM-G ZOSP RP w Iławie Krzysztof  Harmaciński. Prezes przedstawił punkty zebrania oraz powitał zaproszonych gości między innymi  Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej bryg. Piotra Wlazłowskiego.

Podczas posiedzenia zostały omówione następujące tematy:

  1. Przygotowanie dokumentacji do kampanii sprawozdawczej w 2020 r.
  2. Terminy zebrań w jednostkach.
  3. Składanie wniosków o odznaczenia.
  4. Terminy i miejsca uroczystości oraz  zawodów  strażackich w 2020 r.
  5. Plan finansowy na 2020r.
  6. Plan pracy na 2020 r.
  7. Sprawy bieżące.

Podczas zebrania poruszono tematy dotyczące między innymi: funkcjonowania jednostek, stanu ich wyszkolenia, zakupionego sprzętu. W trakcie posiedzenia wójt Krzysztof Harmaciński podziękował wszystkim druhom za wieloletnią współpracę oraz wkład w rozwój ochrony przeciwpożarowej na terenie Gminy Iława oraz  wspólnie z Komendantem Powiatowym Państwowej Straży Pożarnej bryg. Piotrem Wlazłowskim wręczył  sprzęt zakupiony z dotacji MSW oraz budżetu Gminy Iława.

Na zakończenie zebrania Druhowie jak co roku zebrali środki finansowe na Szlachetną Paczkę dla rodziny strażackiej z terenu Gminy Iława. Posiedzenie było również okazją do złożenia sobie życzeń świątecznych i podzielenia się opłatkiem.

opr./ zdjęcia  Linkner  Łukasz

 

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.