HomeDla mieszkańcaAktualnościPOSIEDZENIE ZARZĄDU ODDZIAŁU MIEJSKO-GMINNEGO ZOSP RP W IŁAWIE

POSIEDZENIE ZARZĄDU ODDZIAŁU MIEJSKO-GMINNEGO ZOSP RP W IŁAWIE

W poniedziałek 21 czerwca 2021 r. w sali sesyjnej Urzędu Gminy Iława odbyło Posiedzenie Zarządu Miejsko – Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP
w Iławie.

Posiedzenie otworzył Prezes Zarządu Oddziału Miejsko – Gminnego ZOSP RP
w Iławie, a zarazem Wójt Gminy Iławy dh Krzysztof Harmaciński. Prezes przedstawił punkty zebrania oraz powitał zaproszonych gości i członków Zarządu Oddziału Miejsko – Gminnego.

Jednym z przewodnich tematów posiedzenia było ustalenie harmonogramu zebrań sprawozdawczo-wyborczych w jednostkach Ochotniczych Straży Pożarnych.

Kolejnym punktem zebrania było przekazanie sprzętu pożarniczego dla wszystkich jednostek, które zaangażowały się w działania z pandemią koronawirusa – dotacja 5000+ (dowóz osób do punktów szczepień, akcja informacyjna – rozwóz ulotek). Jednostki otrzymały łącznie dotację w kwocie 70 000 zł. Sprzęt wręczył prezes zarządu miejsko-gminnego  dh Krzysztof Harmaciński oraz komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej bryg. Piotr Wlazłowski.

Opracował: Linkner Łukasz