HomeDla mieszkańcaAktualnościPowstanie nowe miejsce zabaw i rekreacji w Ząbrowie

Powstanie nowe miejsce zabaw i rekreacji w Ząbrowie

9 maja Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński podpisał z właścicielem firmy „Frezuj swój styl FRESS” Adrianem Kuszem umowę dotyczącą budowy miejsca zabaw i rekreacji w Ząbrowie. Wartość inwestycji wyniesie prawie 200 tysięcy zł i zostanie dofinansowane z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Wysokość dofinansowania to ponad 127 tysięcy zł.

W ramach zadania w Ząbrowie powstanie tor rowerowy – pumptruck, plac zabaw, siłownia plenerowa oraz wiata rekreacyjna. Inwestycja przyczyni się do poprawy jakości życia mieszkańców sołectwa i wzrostu atrakcyjności turystycznej obszarów wiejskich.

Termin ukończenia zadania został ustalony na 31 lipca 2018 r.