a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościSTYPENDIA SPORTOWE PRZYZNANE!

STYPENDIA SPORTOWE PRZYZNANE!

STYPENDIA SPORTOWE PRZYZNANE!

Pełna sala gości, sportowców, ludzi kultury, przedstawicieli lokalnych samorządów, pięknie udekorowana sala, elegancko nakryte stoły z zapalonymi świecami – tak zwykle wygląda tradycyjna Gminna Gala Sportu i Kultury w Gminie Iława, podczas której wręczane są nagrody i wyróżnienia dla ludzi szczególnie zasłużonych dla kultury i sportu. Niestety warunki pandemiczne uniemożliwiły organizację tego ważnego wydarzenia.

        Szczególnym momentem każdej Gminnej Gali Sportu i Kultury był moment wręczenia stypendiów sportowych. W tym roku uroczystość wręczenia stypendiów odbyła się w siedzibie Urzędu Gminy w Iławie i miała skromniejszy charakter.

19 marca, na zaproszenie Wójta Gminy Iława Krzysztofa Harmacińskiego, w Urzędzie Gminy pojawili się wyróżnieni młodzi sportowcy wraz z rodzicami. W tym roku zostało przyznanych 6 stypendiów sportowych, którego wysokość ustalono na 200 zł miesięcznie, wypłacanych przez 10 miesięcy.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Stypendia Sportowe otrzymali:

  1. Martyna Zielińska
  2. Szymon Tarwacki
  3. Paulina Józefowicz
  4. Aleksandra Sagan
  5. Bogumiła Ryś
  6. Mateusz Jeżyński
Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.