a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościRegionalna Gala Sportu

Regionalna Gala Sportu

Regionalna Gala Sportu

W czwartek , 12 kwietnia w Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie odbyła Się Gala Sportu województwa warmińsko-mazurskiego. Wydarzenie było okazją do podsumowania 2017 roku w sporcie w naszym regionie. Wyróżnieni zostali sportowcy, trenerzy i działacze sportowi. Uhonorowani zostali również burmistrzowie i wójtowie.

Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński odebrał z rąk wicemarszałek Wioletty śląskiej-Zyśk prestiżową statuetkę za zajęcie II miejsca we współzawodnictwie Sportowym Gmin w 2017 roku Warmińsko-mazurskiego Zrzeszenia LZS.

Gala Sportu została uświetniona występami muzycznymi i tanecznymi saksofonisty Tomasza Mieczykowskiego i Marty Gałuszewskiej.

Fot. Urząd Marszałkowski woj. Warmińsko-Mazurskiego

 

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.