a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościRekordowe czerwcowe „wyprawki”

Rekordowe czerwcowe „wyprawki”

Rekordowe czerwcowe „wyprawki”

Rekordowe czerwcowe „wyprawki”

Rekordową ilość „Wyprawek” wręczył 24 czerwca br. Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński.  W czerwcu z programu „Wyprawka dla Malucha” skorzystało aż 17 rodzin.

Czerwcowe wyprawki otrzymały rodziny: Moniki i Patryka Albrewczyńskich, Eweliny Białkowskiej i Łukasza Woźnowskiego, Wioletty i Mirosława Chyżyńskich, Ilony i Mateusza Czeremcha, Marleny Domazer i Krystiana Łukomskiego, Agnieszki i Piotra Gabriel, Małgorzaty i Gietka i Michała Adamczyka, Klaudii Giermak, Patrycji Gondek i Cezarego Kornaga, Wioletty Jędrychowskiej  i Grzegorza Budniewskiego, Malwiny i Mateusza Karczewskich, Jagody i Stefana Leśniak, Róży Lewandowskiej i Wojciecha Piotrowicza, Doroty Lizoniak i Pawła Polakowskiego, Mariki i Łukasza Łużyńskich, Emilii Wysockiej i Jacka Tyburskiego oraz Sylwii i Grzegorza Wysockich.

Serdecznie gratulujemy!

 

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.