a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościRekordowy 28 Finał WOŚP w Wikielcu

Rekordowy 28 Finał WOŚP w Wikielcu

Rekordowy 28 Finał WOŚP w Wikielcu

Bardzo wysoką frekwencję odnotowano podczas niedzielnego gminnego Finału WOŚP w Wikielcu. Była to już 28 edycja akcji, w której gmina Iława uczestniczy od samego początku. Do gościnnej hali Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wikielcu licznie przybyli mieszkańcy gminy i Iławy.
Przybyłych na finał powitali dyrektor ZSP w Wikielcu Bożena Lewandowska, szef Gminnego Sztabu WOŚP Marzena Bendelewska, dyrektor GOK w Lasecznie Grażyna Piękos oraz wójt gminy Iława Krzysztof Harmaciński.
Jak zwykle nie zawiedli darczyńcy, wolontariusze oraz licytujący. Do zlicytowania przeznaczono mnóstwo ciekawych przedmiotów. Bardzo dużym powodzeniem cieszyły się torty przygotowane przez panie z Kół Gospodyń Wiejskich.
Część artystyczna była również bardzo urozmaicona. Na scenie w Wikielcu zaprezentowali się dzieci z ZSP w Wikielcu, uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Tadeusza Bairda w Iławie, zespół „Morawa”, zespół „Panthera Brass Band” oraz Bartosz Kluba.
Ten rok był również rekordowy pod względem zebranej kwoty. Dzięki hojności darczyńców i licytujących udało się zebrać prawie 45 tysięcy złotych!
W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy!
Opracował: Robert Jankowski, UG Iława

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.