a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościI Sesja Rady Gminy kadencji 2018-2023

I Sesja Rady Gminy kadencji 2018-2023

I Sesja Rady Gminy kadencji 2018-2023

21 listopada br. odbyła się I Sesja Rady Gminy VI kadencji 2018-2023. Sesja miała uroczysty charakter i rozpoczęła się od wspólnego odśpiewania hymnu narodowego.

Następnie samorządowcy złożyli ślubowanie. Zostali również wybrani przewodniczący i wiceprzewodniczący Rady Gminy. Przewodniczącym został Roman Piotrkowski, a Wiceprzewodniczącymi Barbara Ostrowska i Aleksander Konecki.

Głos zabrał również nowo wybrany Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński, dla którego jest to VI kadencja. W swoim wystąpieniu pogratulował radnym wyniku wyborczego i życzył powodzenia oraz sukcesów w pracy na rzecz gminy i jej mieszkańców.

W nowej Radzie Gminy zasiedli doświadczeni w poprzednich kadencja samorządowcy, jak i osoby, które będą sprawować mandat radnego po raz pierwszy. W skład 15-osobowej Rady Gminy wchodzą: Emilia Skolmowska, Mariusz Jajkowski, Krzysztof Zieliński, Roman Piotrkowski, Aleksander Konecki, Zbigniew Urzędowski, Zofia Fota, Zdzisław Kaczmarczyk, Adam Waszelewski, Beata Grzechnik, Barbara Ostrowska, Andrzej Kozicki, Jan Zieliński, Izabela Kurek oraz Jan Rosiński.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.