a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościSezon żeglarski 2017 rozpoczęty!!!

Sezon żeglarski 2017 rozpoczęty!!!

Sezon żeglarski 2017 rozpoczęty!!!

W minioną sobotę, w Siemianach odbyły się już po raz szósty Regaty o Puchar Wójta Gminy Iława inaugurujących rozpoczęcie sezonu żeglarskiego na Jezioraku. W tegorocznych zmaganiach uczestniczyło 13 załóg.W kategorii generalnej zwyciężyła załoga Piotra Matwiejczuka „ Zalewo”, drugie miejsce Marian Zieliński „Maribo”, trzecie miejsce – Karol Górski „Relaks”. Po zakończeniu regat zawodnicy zeszli na ląd gdzie czekał na nich ciepły posiłek w restauracji „Szopa”. Puchary i nagrody wręczył zwycięzcom Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński. Organizatorami wydarzenia byli: Gmina Jeziorak i Gregor Tour. Sponsorem była firma Barakuda, a ugościła nas jak zwykle restauracja „Szopa”.

Poniżej pełna klasyfikacja oraz fotorelacja z wręczenia nagród.

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.