a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .

Sing a Song 2016

Sing a Song 2016

25 października 2016 r. w Samorządowej Szkole Podstawowej w Wikielcu odbył się I Przegląd Piosenki Angielskiej „Sing a Song”. Organizatorami przeglądu w tym roku były nauczycielki z SSP z Wikielca: Agnieszka Jankowska, Małgorzata Pawłowska oraz Ewa Białaś pod czujnym okiem Dyrektor Szkoły Bożeny Lewandowskiej.   Do przeglądu zgłosiło się pięć szkół: SSP Gromoty, SSP, Gałdowo, SSP Laseczno, SSP Wikielec i SSP Rudzienice.

I Przegląd Piosenki Angielskiej „Sing a Song” otworzył Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński.  Wśród przybyłych na imprezę osób znaleźli się m.in. Grażyna Piękos, Stanisław Kożuchowski, Marzanna Marcinkowska, nauczyciele i opiekunowie występujących w przeglądzie dzieci. Nie zabrakło również przedstawicieli lokalnych mediów Bartosza Kluby z WM24 Info oraz Krzysztofa Chwałka z Info Iława.  Wszyscy goście i uczestnicy zostali ciepło i serdecznie przyjęci przez organizatorów. Poziom tegorocznej edycji był bardzo wysoki, zarówno jeśli chodzi o aspekt muzyczny jak i poziom językowy,  co potwierdziła przewodnicząca komisji oceniającej Grażyna Piękos.

Formuła przeglądu nie przewiduje przyznawania miejsc, ale komisja postanowiła przyznać wyróżnienia. Wyróżnione zostali wykonawcy ze szkół z Laseczna, Gałdowa oraz Wikielca. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział oraz upominki ufundowane przez: Kaufland, Wydawnictwo Oxford oraz Foto-Centrum Jacek Zabłoński.

Na zakończenie Dyrektor Szkoły Podziękowała wszystkim uczestnikom, organizatorom, sponsorom oraz przybyłym gościom i zaprosiła wszystkich na kolejny przegląd w przyszłym roku.

 

 

DSC_0236 DSC_0250 DSC_0252 DSC_0255 DSC_0262 DSC_0324 DSC_0235

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.