a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościSpotkanie Noworoczne 2020

Spotkanie Noworoczne 2020

Spotkanie Noworoczne 2020

W miniony piątek, 10 stycznia w Karczmie „Łabędź” w Nowej Wsi odbyło się Spotkanie Noworoczne Gminy Iława. Piątkowa uroczystość była kontynuacją tradycji organizowania corocznych, uroczystych spotkań noworocznych w gminie. Wydarzenie było okazją do spotkania się samorządowców z mieszkańcami, działaczami, przedstawicielami lokalnego biznesu i innymi partnerami. Sprzyja to budowaniu pozytywnych relacji i ułatwia codzienną pracę na rzecz mieszkańców gminy.
Przybyłych gości powitał wójt gminy Krzysztof Harmaciński wraz ze swoim zastępcą Andrzejem Brachem oraz przewodniczącym Rady Gminy Iława Romanem Piotrkowskim. Wśród licznie przybyłych gości nie zabrakło Wicewojewody Sławomira Sadowskiego, Posłów Elżbiety Gelert i Jacka Protasa, przedstawicieli sejmiku województwa, władz powiatu, włodarzy z sąsiednich samorządów, służb mundurowych, radnych i sołtysów gminy Iława, organizacji pozarządowych, lokalnych przedsiębiorców.
Następnie został zaprezentowany film podsumowujący miniony rok. Zaprezentowano w nim sukcesy i osiągniecia gminy oraz wójta na niwie sportu i kultury. Przedstawiono szereg inwestycji, które zostały zrealizowane w roku ubiegłym.
Nie zabrakło również tradycyjnej lampki szampana oraz życzeń wszelkiej pomyślności w nowym roku. Oprawę artystyczną wydarzenia zapewnił zespół Graszband działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Lasecznie.
Opracował: Robert Jankowski, UG Iława

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.