a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualności#SZCZEPIMY SIĘ. RUSZYŁA AKCJA DOSTARCZANIA ULOTEK

#SZCZEPIMY SIĘ. RUSZYŁA AKCJA DOSTARCZANIA ULOTEK

#SZCZEPIMY SIĘ. RUSZYŁA AKCJA DOSTARCZANIA ULOTEK

We wtorek 16 marca 2021 roku ruszyła akcja dostarczania ulotek zachęcających społeczeństwo do szczepienia się przeciwko COVID -19. Dystrybucja ulotek do skrzynek pocztowych mieszkańców Gminy Iława realizowana jest przez druhów jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych działających na terenie Gminy Iława. Warto dodać, że mamy aż 13 takich jednostek.

Ulotki zawierają podstawowe informacje o szczepionkach, sposobach zapisania się na szczepienie i możliwościach uzyskania pomocy w transporcie do punktu szczepień. Dodatkowo na każdej ulotce znajduję się numer koordynatora gminnego, który udzieli niezbędnych informacji dotyczących transportu.

Działania informacyjne druhowie zakończą w dniu jutrzejszym. Do dystrybucji mają
4980 ulotek.

Opracował: Łukasz Linkner – Komendant Gminny OSP

Zdjęcia: Archiwum  OSP

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.