a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościTorty dla WOŚP od KGW

Torty dla WOŚP od KGW

Torty dla WOŚP od KGW

Po raz kolejny gospodynie z gminy Iława wsparły finał WOŚP w Wikielcu. W sobotę, 12 stycznia w Gałdowie odbył się przegląd wypieków przygotowanych specjalnie na licytację na niedzielny finał. Pomysłodawczyniami tej inicjatywy są panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Gałdowie.

W tegorocznej akcji „Torty dla WOŚP” wzięły udział KGW z Gałdowa, Nowej Wsi, Gulbia, Radomka, Kałdun, Ząbrowa, Szymbarka, Gromot, Tynwałdu i Szałkowa. Nowością tegorocznej, już IV edycji akcji jest rezygnacja z formuły konkursu. Jak podkreśla Przewodnicząca KGW Gałdowo Karolina Jaworska, że cel który nam przyświeca jest szczytny i nie ma potrzeby, żeby ze sobą rywalizować.

Wszystkie koła otrzymały z rąk Wójta Gminy Iława Krzysztofa Harmacińskiego drobne upominki. Podczas uroczystości wójt Harmaciński dodał, że akcja jest warta aby naśladować ją także w innych gminach.

 

Tekst i zdjęcia: Robert Jankowski

 

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.