a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościUMOWA NA BUDOWĘ KANALIZACJI SANITARNEJ PODPISANA

UMOWA NA BUDOWĘ KANALIZACJI SANITARNEJ PODPISANA

UMOWA NA BUDOWĘ KANALIZACJI SANITARNEJ PODPISANA

„Zaprojektowanie i budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Franciszkowo, Franciszkowo Dolne, Borek, Mątyki oraz poprawa gospodarki wodnej na terenie Gminy Iława” to nazwa zadania inwestycyjnego, które zostanie zrealizowane w gminie Iława. Umowę z wykonawcą podpisał w dniu dzisiejszym (11 grudnia br.) Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński.

Realizację zadania podzielono na 2 etapy. W ramach I etapu zostaną wykonane: dokumentacja techniczna, mapa do celów projektowych, wszelkie niezbędne projekty. Zostanie również zbudowana sieć kanalizacji sanitarnej od miejscowości Mątyki do Miejscowości Borek. W stacji uzdatniania wody w Gulbiu zamontowana będzie lampa UV. Etap II obejmie: budowę sieci kanalizacji sanitarnej we Franciszkowie, Franciszkowie Dolnym oraz w pozostałej części miejscowości Borek.

Wykonawcą inwestycji będzie Iławskie Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane Sp. z o.o., które zostało wybrane w wyniku rozstrzygnięcia przetargu nieograniczonego. I etap zadania zostanie ukończony do 31 stycznia 2022 r., a II etap do 28 lutego 2023 roku.

Całkowita wartość inwestycji wyniesie 3 820 000 zł, z czego 2 miliony złotych będzie pochodzić ze środków PROW na lata 2014-2020.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.