a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościUMOWA NA INWESTYCJE DROGOWE W SZYMBARKU PODPISANA

UMOWA NA INWESTYCJE DROGOWE W SZYMBARKU PODPISANA

UMOWA NA INWESTYCJE DROGOWE W SZYMBARKU PODPISANA

28 września br. Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński wraz właścicielem firmy MAR-DAR Marianem Tompalskim podpisali umowę dotyczącą wykonania przebudowy dróg gminnych w Szymbarku.

W ramach inwestycji zostanie przebudowane ponad 500 metrów dróg wewnętrznych w centrum Szymbarka. Nowe drogi zostaną zbudowane na podbudowie z kruszywa z nawierzchnią wykonaną techniką podwójnego sprysku emulsjami asfaltowymi. Ponadto powstaną 3 punkty oświetleniowe.

Inwestycja zostanie ukończona do końca października br. Gmina pozyskała na jej realizację środki z Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa. Warto zaznaczyć, że pozyskane środki całkowicie pokryją wartość inwestycji.

Wartość podpisanej dzisiaj umowy to 269 765,42 zł.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.