HomeDla mieszkańcaAktualnościUmowa na wykonanie aplikacji mobilnej podpisana

Umowa na wykonanie aplikacji mobilnej podpisana

Dzisiaj, 17 kwietnia Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński wraz z właścicielem firmy Polskie Wydawnictwo Reklamowe Marcinem Karasińskim podpisał umowę na wykonanie aplikacji mobilnej wraz z przewodnikiem. Aplikacja będzie zintegrowana z drukowaną publikacją „Szlak atrakcji turystycznych Gminy Iława – południowej części obszaru Kanału Elbląskiego”.

Aplikacja będzie zawierać m.in. atrakcje turystyczne, ścieżki rowerowe, bazę gastronomiczną i noclegową. Będzie również zawierała funkcję polegającą na możliwości wykonania zdjęcia z wirtualną postacią i udostępnienia jej mediach społecznościowych.

Na wykonanie tego zadania Gmina Iława pozyskała środki z PROW na lata 2014-2020 w wysokości 43.268 zł. Wartość zadania wyniesie 68 000 zł, a termin jego zakończenia to 31 sierpnia br.