HomeDla mieszkańcaAktualnościUroczyste przekazanie łodzi ratowniczej dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Siemianach

W dniu 16 marca br. w świetlicy wiejskiej w Siemianach obyło się uroczyste przekazanie łodzi ratowniczej dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Siemianach.

W uroczystości udział wzięli m.in. :

dh Harmaciński Krzysztof – Prezes Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP

dh Kastrau Stanisław – Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP

dh Linkner Łukasz – Komendant Gminny OSP

st. kpt. Szczech Kamil – Komendant Powiatowy PSP w Iławie

bryg. Tomanek Krzysztof – Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Iławie

dh Kobylski Dariusz – przewodniczący Komisji Rewizyjnej ZOMG ZOSP RP

oraz wielu zaprzyjaźnionych z jednostką osób.

Gratulujemy strażakom z OSP Siemiany nowego sprzętu, życząc przy tym samych szczęśliwych wypłynięć i powrotów z akcji nową łodzią ratowniczą.

Możliwość zakupu łodzi płaskodennej z silnikiem zaburtowym umożliwiły dotacje Ministerstwa Spraw Wewnętrznych oraz wkład finansowy Gminy Iława.

opr./foto  Linkner Łukasz