a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościUroczystość otwarcia szatni w Rudzienicach

Uroczystość otwarcia szatni w Rudzienicach

Uroczystość otwarcia szatni w Rudzienicach

                W sobotę, 18 sierpnia br. odbyła się uroczystość otwarcia nowego budynku klubowego Czarnych Rudzienice. Przybyłych na uroczystość gości przywitał Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński. Udział w niej wzięli m.in. Przewodniczący Rady Gminy Roman Piotrkowski, radni, sołtysi, działacze sportowi, przedstawiciele wykonawców oraz mieszkańcy.

W swoim przemówieniu wójt podziękował wszystkim, którzy byli zaangażowani w realizację projektu oraz wykonawcy, firmie Krzysztofa Sadowskiego za sprawne i terminowe wykonanie inwestycji.

Sobotnia uroczystość była również okazją do wręczenia prezentów. Od lokalnego historyka Henryka Plisa klub otrzymał archiwalne zdjęcie zespołu. Nowe komplety strojów sportowych wręczył wójt Harmaciński.

Nowy budynek klubowy mieści dwie szatnie, pomieszczenie dla sędziów, biuro zarządu, magazyn na sprzęt sportowy, pomieszczenie techniczne, dwa sanitariaty i dwie umywalnie. Zagospodarowany został również teren. Powstał nowy parking oraz chodnik. Wartość całej inwestycji wyniosła 489 600 zł i została ukończona w terminie.

 

Fot. Infoilawa

Fot. Infoilawa

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.